آشنایی با بهترین لژ برای افزایش قد

لژ افزایش قد بتال یکی از لژهای بسیار مورد استفاده برای افزایش قد است. اگر شما هم قصد استفاده از لژ افزایش قد بتال را دارید با ما همراه باشید.

آشنایی با بهترین لژ برای افزایش قد

لژ افزایش قد بتال یکی از محصولات منحصر به فردی است که برای افزایش قد طبیعی به کار می رود. احتمالا زیاد با نام های ژل طبی افزایش قد و یا پاشنه ژله ای افزایش قد رو به رو شده باشید. این محصولات تاثیر شگفت انگیزی بر افزایش قد دارند. در این مطلب با کفی ژله ای افزایش قد بیشتر آشنا خواهیم شد. با ما همراه باشید.

افزایش قد

این روزها عده زیادی از کوتاهی قد رنج می برند و در صدد یافتن راهی برای افزایش قد هستند. به همین دلیل است که احتمالا رسیدن به قد دلخواه آرزوی افراد زیادی در جامعه باشد حتی کسانی که به نظر می رسد قد مناسبی داشته باشند در صورت امکان دوست دارند که قدشان بلندتر به نظر برسد تا زیباتر باشند. بنابراین افزایش قد یکی از مهم ترین آرزوهای هر شخص مخصوصا کسانی است که قدشان نسبت به میانگین قدی کوتاه تر است، می باشد. این روزها با پیشرفت علم و تکنولوژی روش های مختلفی برای افزایش قد در نظر گرفته می شود تا فرد را به قامت دلخواه برساند. البته دقت کنید همه این روش ها در افزایش قد شما موثر نخواهند بود و در صورت غیر استاندارد بودن ممکن است عوارضی هم برای شما داشته باشند. ما در این مطلب قرار است شما را با محصولاتی تحت عنوان پد افزایش قد داخل کفش (ژل بلندی قد) آشنا کنیم. ژل افزایش قد سیلیکونی یکی از جدیدترین محصولات افزایش قد است که دردسری برای شما نخواهد داشت و استفاده از آن بسیار ساده و آسان است. با استفاده از این محصول به راحتی می توانید در عرض چند ثانیه افزایش قد ۵ سانتی متری داشته باشید. لژ های افزایش قد که برخی هم آنها را تحت عنوان ژل بلند قدی می شناسند دارای ۱۰ لایه هستند که هر پنج لایه درون یک کفش قرار می گیرند. در ادامه مطلب بیشتر با ژل افزایش دهنده ی قد یا همان لژ مخفی افزایش قد آشنا خواهیم شد.

روش های افزایش قد

این روزها روش های مختلفی برای افزایش قد به کوتاه قدها توصیه می شود. نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که ژنتیک هر شخص عامل مهمی بر کوتاهی و یا بلندی وی است. هرچند عوامل دیگری از جمله شرایط محیطی، اجتماعی و اقتصادی نیز بر این عامل تاثیر دارند اما در کل نزدیک به ۹۰ درصد آن مربوط به عوامل ژنتیکی است که ۵۰ درصد آن از ژنتیک مادر و ۵۰ درصد نیز از ژنتیک پدر به ارث می رسد. در کنار راهکارهای علمی که پزشکان برای افزایش قد توصیه می کنند روش های دیگری مانند خواب کافی، تغذیه مناسب و ورزش تاثیر خوبی بر افزایش قد دارند.

ژل افزایش دهنده ی قد , ژل افزایش قد , خرید ژل افزایش قد , ژل سیلیکونی , ژل افزایش قد سیلکونی , ژل سلیکونی افزایش قد , ژل افزایش قد بیتال

مرکز خرید انواع هدفون های زیپی در مدل های مختالف و در رنگ بندی گوناگون با کیفیت عالی

انواع عینک های سه بعدی اصل و طرح با کیفیت عالی و قیمت مناسب در فروشکاه پرشین خرید

توزیع و پخش انواع عینک های دید در شب با کیفیت عالی و قیمت مناسب و ارسال به کل کشور

دیدگاه‌ها (۰)

*
*