آیا می‌توانیم قد خود را با ژل افزایش قد بلندتر کنیم؟

آیا می‌توانیم قد خود را با ژل افزایش قد بلندتر کنیم؟

 

دوست عزیزی که این کتاب را در دست گرفته‌ای بهتر است بدانی مطالعه آن به تو و دوستانی که پیگیر مطالب علمی و معتبر درباره افزایش قد هستند کمک بسیار زیادی می‌کند.

اجازه بدهید در همین ابتدای راه بگویم قطعا تنها کسی که می‌تواند به شما بیشترین کمک را بکند خودتان هستید، زیرا می‌توانید با اراده‌ای قوی به خواسته‌اتان، یعنی داشتن قدی بلند (در حد امکان ذاتی و استعداد درونی‌تان) دست یابید. در راه رسیدن به قد مطلوب آنچه که باید مورد توجه قرار گیرد عبارتند از:

میل و رغبت درونی به افزایش قد
پشتکار و استمرار
علم و دانش مربوط به افزایش قد
باور کردن موفقیت در این کار

 

موارد ۱ و ۲: یعنی تمایل و رغبت درونی و همچنین پشتکار و استمرار در کار را خودتان باید ایجاد و تقویت کنید. من نمی‌توانم در این موارد کمکی به شما بکنم در حالی که دو مورد دیگر، یعنی علم و دانش و همچنین باور کردن و کسب موفقیت را می‌توانم در اختیارتان قرار دهم. با مطالعه این کتاب تمام اطلاعاتی که برای رسیدن به قدی بلند نیاز دارید و اسراری که شما را نه تنها در رشد فیزیکی و جسمی بلکه در رشد شخصیتی برای ادامه زندگی راهنمایی خواهد کرد در اختیارتان قرار می‌گیرد.

نکته بسیار مهم این که خواندن این کتاب را هرگز از آخر یا وسط آن شروع نکنید حتما از ابتدای کتاب شروع و سعی کنید هیچ مطلبی را جا نیندازید زیرا تمامی نوشته‌ها و اطلاعاتی که من به شما می‌دهم حتی اگر مخالف میل و سلیقه شما باشد مهم هستند.

احتمالا سوال‌های زیادی در فکر شما وجود دارد. به عنوان مثال، آیا این کتاب در رشد بدنی و قد بلندتر شدن من تاثیرگذار است؟ آیا تا به حال کسی بوده که به قد فعلی من باشد و بعد از آن به قدش اضافه شده باشد؟ قد من تا تابستان آینده چقدر بلندتر خواهد شد؟ آیا قوتی رشد من متوقف شود امکان قد بلندتر شدن من وجود دارد؟ چه زمانی رشد من متوقف می شود؟ آیا تاثیرگذاری بر روند رشد قد کاری دشوار خواهد بود؟ آیا این کتاب به من کمکی خواهد کرد؟ آیا من نتایج کارهایم را سریع خواهم دید؟ و از این قبیل سوالات.

دوست عزیز باید بگویم این کتاب نه تنها پاسخ کاملی به تمامی یا بیشتر این سوالات خواهد داشت بلکه به طور واقعی به شما کمک خواهد کرد به هدف خود برسید. در اینجا قصد من این است که به طور گسترده‌ای پیرامون علت اینکه چرا خواهان قدی بلندتر هستیم بحث کنم، زیرا این بخشی از طبیعت ذاتی بشر است.

قد بلندها در روابط اجتماعی‌شان احترام بیشتری را به خود جلب می‌کنند. فکر می‌کنید چرا در یک برنامه تلویزیونی، مجری یا مصاحبه‌گر برنامه کمی بالاتر از دیگران می‌نشیند؟ زیرا آنها به دنبال آن هستند که با این کار حس احترام بیشتری را از بینندگان یا فردی که با آنها مصاحبه می‌شود نسبت به خود ایجاد کنند. این یک حس طبیعی است که وقتی شخص از بالا به پایین نگاه می‌کند احساس اهمیت بیشتری دارد تا اینکه از پایین به بالا نگاه کند.

 

ژل افزایش دهنده قد , ژل سیلیکونی , پاشنه مخفی افزایش قد , کفی ژله ای , ژل افزایش قد ارزان , ژل بلندی قد , لژ افزایش قد , ژل طبی افزایش قد , پد افزایش قد , ژل افزایش قد در تهران , ژل افزایش قد در اصفهان , ژل افزایش قد در تبریز , ژل افزایش قد در شیراز , ژل افزایش قد دیجی کالا , ژل افزایش قد در مشهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *