افزایش قد با ژل افزایش قد بیتال

 

سال ها است که محققان درزمینه افزایش قدکارکرده اند و روشهای زیادی برای افزایش قد بررسی شده است.اکثر این روشها همراه با هزینه های زیاد و عوارض جانبی بوده است

افزایش قد با ژل افزایش قد بیتال

متن:

از آنجا که قد یکی از معیارهای مهم برای زنان و مردان در بسیاری از جنبه های زندگی  است، افزایش قد هم به مسئله مهمی تبدیل‌شده است. شاید خیلی ها این موضوع را رد کنند و بگویند ارزش های انسانی و اخلاقی برای ما مهم تر از ویژگی های ظاهری است اما تحقیقات نشان می دهد نوعی واکنش ناخودآگاه در میان مردان و زنان و اعتماد به نفسشان درباره قد آن‌ها وجود دارد. این اتفاق در بسیاری از موارد کاری، رابطه های عاطفی و حتی پذیرفته شدن های ساده اجتماعی تاثیر دارد. یکی از راه های افزایش قد استفاده از ژل افزایش قد است. ژل‌های افزایش دهنده قد ، سالم ترین و راحت ترین روش افزایش قد هستند. این ژل‌ها در کف کفش قرار می گیرند و بطور مخفی قد شما را افزایش می دهند. از بهترین نمونه های موجود در بازار ژل بیتال می باشد که ژل افزایش قد اصل است و قابل تنظیم از ۱ الی ۵ سانتی متر است. این محصول از جنس ژل سیلیکا است و فوق العاده مقاوم، راحت و شیک می باشد و با تمام کفش ها و سایزهای موجود در بازار سازگاری دارد.

عوارض استفاده از ژل افزایش قد

این محصول هیچ عوارض خاصی ندارد چرا که روش کار و استفاده از آن کاملا مشخص است و کارکرد آن کاملا شبیه به کفش پاشنه بلند می باشد. تنها ممکن است برای بار اول شبیه به پوشیدن کفش پاشنه دار به راه رفتن با آن آشنا نباشید. اما پس از مدتی به راحتی به آن عادت می کنید و شبیه به کفش خود شما خواهد شد.

نحوه استفاده

ژل افزایش قد یک محصول بی‌نظیر برای قدبلند شدن شما می‌باشد.اما چنانچه نتوانید از این محصول به‌خوبی استفاده کنید ، می‌تواند آسیب‌هایی را به پا و ستون فقرات فرد وارد کند که این آسیب‌ها ممکن است جبران‌ناپذیر باشنددر تصویر زیر نیز ترتیب قرارگیری کفی‌ها را مشاهده می‌کنید. کفی‌ها یکی‌یکی روی‌ هم سوار می شوند به‌ طوری‌ که کفی بزرگ‌تر باید روی همه کفی‌ها و نزدیک به کف پا باشد. بهتر است این ژل‌ها را به‌صورت مستقیم داخل کفش قرار دهید. اگر بیرون از کفش آن‌ها را بر روی‌هم بچینید در زمان جابجایی به داخل کفش ممکن است به هم بریزد.

خرید اینترنتی ژل افزایش قد , ژل سلیکونی افزایش قد , پاشنه مخفی ژله ای , کفی ژله ای کفش , ارزانترین ژل افزایش قد , ژل بلند قدی , لژ مخفی کفش مردانه , ژل طبی افزایش قد در داروخانه ها , پد افزایش قد داخل کفش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *