تاثیر ورزش در افزایش قد

تاثیر ورزش در افزایش قد

پزشکان زیادی معتقدند که در کنار سایر روش های افزایش دهنده قد ورزش نیز اهمیت زیادی دارد. ورزش کردن به صورت منظم تاثیر بسیار شگرفی بر ترشح هورمون های بدن داشته که این می تواند منجر به افزایش قد شود. ورزش های کششی بهترین ورزش ها در این زمینه هستند. بعد از ورزش کردن هورمون های رشد بیشتری در بدن شما منتشر می شوند. البته دقت کنید اگر برای افزایش قد ورزش می کنید باید مطمئن شوید که مدت و شدت فعالیت های ورزشی شما می تواند باعث ترشح هورمون های رشد شود در این صورت می توانید بیشترین بهره را از ورزش کردن ببرید. در این مورد به نکته ای که باید توجه کنید این است که از ورزش هایی از جمله ورزش های پرشی که فشار بسیاری به صفحات رشد و صفحات اپی فیز وارد می کنند دوری کنید زیرا این ورزش ها باعث کوتاه قدی و اختلال در رشد طبیعی قد می شوند. به عنوان مثال ژیمناستیک روشی است که در صورتی که اشتباه انجام شود می تواند منجر به اختلال در رشد طبیعی شود.

در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با یک روش افزایش قد بسیار کارآمد و موثر به نام ژل بیتال آشنا کنیم.

پد افزایش قد

پدهای افزایش دهنده قد که تحت عنوان ژل سیلیکونی افزایش قد هم شناخته می شوند یکی از بهترین و رایج ترین روش های طبیعی افزایش قد هستند. با استفاده از ژل طبی افزایش قد در داروخانه ها می توانید به راحتی و بدون نیاز به مصرف داروهای شیمیایی خطرناک و مضر به قد دلخواه خود دست پیدا کنید. خرید پاشنه افزایش قد یکی از آسان ترین روش های افزایش قد است که برای هر نوع کفشی قابل استفاده بوده و بسیار سازگار با شکل پا است. استفاده از پاشنه مخفی ژله ای روشی بدون عارضه است. در این روش پد در داخل کفش قرار می گیرد و شما به راحتی می توانید بدون مشخص شدن از آن استفاده کنید. یکی از مهم ترین ویژگی ها در خرید لژ مخفی کفش مخفی بودن آن است.

مزیت استفاده از پد افزایش قد بتال

یکی از مطمئن ترین و به صرفه ترین روش های افزایش قد استفاده از لژ افزایش قد بتال است. لژ افزایش قد بتال خاصیت طبی دارد به همین دلیل نه تنها راه رفتن را برای شما سخت نمی کند بلکه می تواند باعث راحتی شما در حین قدم زدن شود. لژ افزایش قد بتال دارای کیفیت بسیار منحصر به فردی است و شما می توانید تا مدت های طولانی بدون نگرانی بابت خراب شدن از آن استفاده کنید. معمولا از لژ افزایش قد زمانی استفاده می شود که قصد داشته باشید به مجلس میهمانی و یا قرار ملاقات های رسمی بروید و در معرض دید هستید. با استفاده از لژ افزایش قد بتال می توانید بدون دردسر و بدون اینکه کسی متوجه شود بلند قد شوید. لژ مخفی همانطور که از نامش پیداست به گونه ای طراحی شده که وقتی درون کفش قرار می گیرد هیچ کس غیر از خودتان متوجه آن نخواهید شد. ضمنا هیچ گونه تاثیری بر راه رفتن شما نخواهد داشت و به شکل طبیعی و همیشگی راه خواهید رفت. بنابراین با خیال آسوده و بدون استرس از لژ افزایش قد بتال استفاده کنید. لژ افزایش قد بتال دارای چندین لایه مجزا است که به سادگی می توانید آنها را با توجه به فضای موجود در کفش خود تنظیم کنید.

ژله افزایش قد , ژل سلیکونی افزایش قد , خرید پاشنه افزایش قد , خرید کفی ژله ای افزایش قد,  ارزانترین ژل افزایش قد , ژل بلند قدی, لژهای افزایش قد , ژل طبی افزایش قد ,ژل افزایش قد در تهران , ژل افزایش قد در اصفهان , ژل افزایش قد در تبریز ژل افزایش قد در شیراز , ژل افزایش قد در مشهد , افزایش قد

مرکز فروش انواع قفل درب کابینت برند پویا با بهترین کیفیت و ارسال به کل کشور

مرکز فروش انواع قفل درب کابینت برای کودکان با کیفیت عالی و ارسال به کل کشور

تولید و پشخ انواع اسلایسر برش هنداونه در مدل های مختلف با کیفیت علای و قیمت مناسب

دیدگاه‌ها (۰)

*
*