جنس ژل افزایش قد اصل

جنس ژل افزایش قد اصل

لژ افزایش قد بتال در صورتی که اصل و اورجینال باشد هیچ گونه مزاحمتی برای شما ایجاد نمی کند و بسیار متناسب با ارگونومی پا است به همین دلیل است که حتی در مدت زمان های طولانی استفاده از آن دچار هیچ گونه مشکلی نخواهید شد. جنس لژ افزایش قد بتال از نوع سیلیکون است که ماده ای بسیار نرم می باشد. سیلیکون مقاومت بالایی دارد و بعد از مدت زمانی طولانی تغییر شکل پیدا نمی کند. با استفاده از لژ افزایش قد بتال اصل احساس راحتی می کنید. دقت کنید در زمان خرید لژ افزایش قد بتال به جنس لژ توجه کنید تا نوع تقلبی و بی کیفیت آن را خریداری نکنید. سیلیکون ماده ای است که سالیان دراز در علم پزشکی برای موارد مختلف مورد استفاده قرار می گیرد که یکی از آنها استفاده در لژ افزایش قد بتال است.

ویژگی های پاشنه مخفی افزایش قد

لژ افزایش قد بتال ویژگی های بسیار مهمی دارد که باعث شده به یکی از محبوب ترین لژهای کفش تبدیل شود و بدون هیچ گونه عارضه ای منجر به افزایش قد شما شود. مهم ترین ویژگی های لژ افزایش قد بتال به شرح زیر هستند:

۱-لژ افزایش قد بتال قد شما را در حدود یک تا پنج سانتی متر افزایش می دهد.

۲-در زمان راه رفتن هیچ گونه مزاحمتی برای شما ایجاد نخواهد کرد.

۳-در ضمن اینکه بسیار نرم و انعطاف پذیر است استحکام کافی هم دارد.

۴-قیمت لژ افزایش قد بتال در مقایسه با سایر محصولات بسیار مناسب است.

۵-هیچ گونه حساسیتی برای پای شما ایجاد نمی کند.

عوارض کفی ژله ای کفش

همانطور که گفتیم لژ افزایش قد بتال هیچ گونه عوارضی ندارد اما در مواردی دیده شده که فرد پس از خرید لژ افزایش قد با مشکلاتی نظیر کمردرد، پا درد و یا حساسیت های پوستی رو به رو شده است. همه این عوارض ناشی از خرید ژل افزایش قد تقلبی و بی کیفیت است که زیر نظر افراد بی تجربه ساخته شده است.

لژ افزایش قد بتال در نوع اصل دارای طراحی طبی بوده و زیر نظر کارشناسانی با تجربه با رعایت اصول ایمنی ساخته می شود. این نوع لژ هیچ گونه صدمه ای به ستون فقرات و پا وارد نمی کند و بسیار راحت است. شاید باور کردنی نباشد که نوع اصل لژ افزایش قد بتال حتی می تواند فشار وارد شده به کمر را هم کاهش دهد و در نهایت منجر به آسیب بسیار کمتر به ستون فقرات می شود.

زمانی که شما لژ افزایش قد بتال طبی را برای خود انتخاب می کنید نه تنها در زمان استفاده بسیار راحت خواهید بود بلکه به دلیل طراحی با کیفیتی که دارد با عوارض جانبی خطرناک رو به رو نخواهید شد.

اگر برای افزایش قد خود از لژ افزایش قد بتال استفاده می کنید باید به نکاتی توجه کنید. مهم ترین این نکات به شرح زیر هستند:

۱-لژ افزایش قد بتال به گونه ای طراحی شده که برای قرارگیری در کفش های پاشنه بلند مناسب نیست. بنابراین از این لژها برای کفش های تخت و اسپرت استفاده کنید.

۲-از لژ افزایش قد بتال با کیفیت استفاده کنید تا در صورتی که نیاز به پیاده روی طولانی داشتید دچار کمردرد و پا درد نشوید.

ژل افزایش قد بیتال ,  ژل افزایش قد سیلکونی , پاشنه مخفی افزایش قد , کفی ژله ای افزایش قدخرید ژل افزایش قد ارزان ,  ژل بلند شدن قد ,  لژ افزایش قد , ژل طبی افزایش قد betall اصل ,ژل افزایش قد در تهران ,ژل افزایش قد در اصفهان , ژل افزایش قد در تبریز ژل افزایش قد در شیراز , ژل افزایش قد در مشهد , محصولات افزایش قد

تولید و پشخ و خرید آچار همه کاره snap n grip اسنپ گریپ اصل با کیفیت عالی در فروشگاه پرشین خرید

فروش انواع عینک های شنای اسپیدو اصل با کیفیت عالی و رنگ بندی مختلف

توزیع و پخش انواع عینک شنای برند فونیکس با کیفیت عالی و قیمت مناسب

تولید و پخش انواع دستمال جادویی برند وایت اند وایت با کیفیت عالی

دیدگاه‌ها (۰)

*
*