حس خوب قد بلند شدن با ژل افزایش قد

حس خوب قد بلند شدن با ژل افزایش قد

 
آیا تا به حال تجربه ملاقات با کسی که از شما قد کوتاه‌تر بوده را داشته‌اید؟ چه حسی در اولین دیدار به شما دست داد؟
البته دلایل مهم‌تر دیگری برای تاثیرگذاری از طرف شخصی که قبلا ملاقاتی با او نداشته‌اید وجود دارد و آن دلایل چیزی غیر از توجه به قد یا وزن اوست. بعضی وقت‌ها حتی بدون رد و بدل شدن یک کلمه این تاثیرات آشکار می‌شوند و ساده‌ترین توضیح آن این است که هر کدام از ما انرژی‌هایی که ناشی از افکارمان است را رها می‌کنیم. این انرژی‌ها دیدنی نیستند اما می‌‌توانیم آن را احساس کنیم.

 
این انرژی همان است که شما در هنگام ملاقات آن شخص کوتاه قد به طور ناخودآگاه از خود ساطع کرده‌اید. به احتمال زیاد شما چیزی از این انرژی حس نمی‌کنید و فقط احساس برتری دارید. شما این انرژی را به افراد دیگری که شما ملاقات می‌کنند انتقال می‌دهید و احساس احترام آنها را به سوی خود جلب می‌کنید. باید بدانید بر عکس این انرژی‌های مثبت، انرژی‌های منفی نیز می‌توانند تاثیرات منفی خود را بروز دهند.
حالا سعی می‌کنم جزئیات بیشتری پیرامون «انرژی تفکر» – که به آن نیاز دارید- به شما بگویم. این انرژی سهم مهمی در روند پیگیری‌های‌تان برای قد بلند شدن دارد. من اثبات خواهم کرد این خود شما هستید که نظرات احترام برانگیز مردم را در همان نگاه اول و بدون توجه به بلند یا کوتاهی قدتان به خود جلب می‌کنید.

 
به مطلبی که می‌خوانید خوب توجه کنید تا هیجان دست‌یابی به آنچه می‌خواهید را به سرعت لمس کنید. اگر چه باور قلبی من آن است که شما با همین قد فعلی خودتان می‌توانید به آنچه می‌خواهید برسید اما، این عقیده را نیز دارم که اگر می‌توانید به قدی بلندتر دست یابید بایستی حتما به آن توجه کافی کنید. شما اگر قد بلندتر شوید زندگی آسوده‌تری خواهید داشت و حس اعتماد به نفسی که در نگاه از بالا به پایین به شما دست می‌دهد بسیار قابل توجه خواهد بود. همچنین با دنبال کردن مطالب این کتاب و برنامه‌ها و تجویزهایی که در آن آورده‌ام نه تنها قد بلندتر می‌شوید بلکه به رشد شخصیتی مطلوبی می‌رسید که برای ادامه راه زندگی‌تان بسیار با اهمیت است. این گفته‌ها شعار نیست و قابل اجرا هستند.
در دو سال اول از شروع بلوغ یک جهش رشد بسیار سریع برای دختران و پسران اتفاق می‌افتد که در طی آن حدود ۳ تا ۱۲ سانتیمتر به قد فرد اضافه می‌شود. دومین عامل مهم ژنتیک است. بدن از میلیاردها سلول تشکیل شده. هر سلول حامل مولکولی است که مجموعه‌ای کامل از دستورات برای ساختن پروتئین مورد نیاز سلول می‌باشد این ملکول DNA نامیده می‌شود که ترکیبی از ژن‌های متفاوت است (بخش‌های میکروسکوپی هر کدام شامل دستوراتی برای ساخت یک پروتئین خاص است). این ژن‌ها از نسل‌های قبلی و از طریق والدین به بچه‌ها و نسل‌های آینده به ارث می‌رسند.
ژن‌ها مسئول شباهتی هستند که با والدین و بستگان نزدیک‌مان داریم و آنها هستند که به بدن‌مان دستورات رشد یافتن را می‌دهند در عین حال آن دستورات بیشتر شبیه پیشنهاد هستند تا یک فرمان تغییرناپذیر، پس معنی آن این است که شما مانند یک آرشیتکت در شکل، ساختار و سرنوشت بدن‌تان تاثیرگذار هستید.
با این مقایسه می‌بینید که پیش‌بینی قطعی اندازه قد چیز غیر ممکنی است اما، بر پایه ژنتیک و با نگاهی به میانگین قد والدین و اقوام نزدیک تا حدودی قابل پیش‌بینی است، به خصوص اگر والدین و یا اقوام قدهای نزدیک به هم داشته باشند.
ژل افزایش دهنده ی قدژل افزایش قد سیلکونیخرید پاشنه افزایش قدکفی ژله ای کفشخرید ژل افزایش قد ارزانژل بلند قدیلژهای افزایش قد , ژل طبی افزایش قد در داروخانه هاژل افزایش قد در تهران ,ژل افزایش قد در اصفهانژل افزایش قد در تبریزژل افزایش قد در شیرازژل افزایش قد در مشهد , پد افزایش قد داخل کفش , فروشگاه محصولات افزایش قد

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *