خرید حضوری ژل افزایش قد

خرید حضوری ژل افزایش قد

ژل افزایش قد بیتال یک پد سلیکونی برای استفاده در کفش می باشد. لازم است که بدانید ژل افزایش قد بیتال ضد حساسیت و آنتی باکتریال می باشد.

ژل های افزایش قد سلیکونی بیتال اصل

ژل افزایش قد بیتال، نوعی کفی سیلیکونی شفاف است که در داخل کفش قرار می گیرد باعث افزایش قد می شود. ژل افزایش قد از پنج تکه تشکیل شده است که هر تکه یک سانتی متر قد را افزایش می دهد. ژل افزایش قد بیتال خاصیت طبی نیز دارد و استفاده از آن باعث می شود که از برخی بیماری های پا جلوگیری شود. استفاده از ژل افزایش قد بیتال آسیبی به مهره های کمر وارد نمی کند و با خاصیت آنتی باکتریال خود از رشد باکتری ها در کفش جلوگیری کرده و مانع ایجاد حساسیت می شود.

ژل افزایش قد بیتال

همانطور که می دانید قد بلند بودن یکی از معیارهای زیبا و خوش اندام دیده شدن می باشد و به همین دلیل قد بلند بودن آرزوی تمام افراد بخصوص جوانان می باشد. امکان افزایش قد تا ۲۰ سالگی وجود دارد و بعد از آن رشد قد متوقف می شود. قبل از ۲۰ سالگی انجام کارهایی مانند برخی ورزش ها و استفاده از داروها بر سرعت افزایش قد تأثیر می گذارد. اما با این حال برخی از افراد تا ۲۰ سالگی افزایش قدی را که بتواند آن ها را راضی کند تجربه نمی کنند و دنبال راهی دیگر برای افزایش قد می گردند. یکی از بهترین و آسانترین روش ها استفاده از پد افزایش قد می باشد. پد های افزایش قد همان کفی کفش ژله ای، از جنس سیلیکون می باشند که در کف کفش قرار می گیرند و باعث افزایش قد می شوند. یکی از این پد های ژله ای بسیار عالی، ژل افزایش قد بیتال می باشد. این ژل طبی افزایش قد betall اصل، دارای استحکام و دوام بالایی می باشد و استفاده از پد افزایش قد هیچگونه حساسیتی را در افراد استفاده کننده ایجاد نمی کند و برای تمامی کفش ها در مدل های مختلف قابل استفاده می باشد.

ویژگی های پد ژله ای افزایش قد بیتال

یک پد ژله ای افزایش قد بیتال، دارای پنج قطعه پد یک سانتی متری برای هر لنگه کفش است که بر روی هم سوار شده و با هم قفل می شوند. افزایش قد با این پنج پد به اندازه ی ۵ سانتی متر می باشد اما با کم کردن پد ها می توان این افزایش قد را کمتر کرد. ژل افزایش قد بیتال علاوه بر اثر خود بر افزایش قد، اثرات طبی نیز بر روی پا دارند به گونه ای که زبانه هایی بر روی آنها ایجاد شده است که در هنگام راه رفتن باعث ماساژ پا می شوند. استفاده از ژل افزایش قد برای جلوگیری از خار پاشنه بسیار مفید می باشد. پد افزایش قد داخل کفش، بیتال اصل نباید هیچ گونه فرورفتگی داشته باشند و رنگ آن باید ژله ای شفاف باشد که در غیر این صورت ژل افزایش قد بیتال شما تقلبی می باشد. برای اینکه یک ژل افزایش قد اصل داشته باشید می توانید از طریق سایت های معتبر برای خرید آن اقدام کنید. البته باید توجه داشته باشید، پدی که خریداری می کنید تمام ویژگی های ژل افزایش قد بیتال اصل را داشته باشد تا ناخواسته گرفتار خرید پد تقلبی نشوید. قیمت ژل افزایش قد پنج تایی بیتال حدوداً بیست و سه هزار تومان می باشد.

 

ژل بیتال , ژل سلیکونی افزایش قد , پاشنه افزایش قد , کفی ژله ای افزایش قد ارزانترین ژل افزایش قد , ژل بلند کننده قد , لژ مخفی افزایش قد ,خرید ژل طبی افزایش قد , ژل افزایش قد در کرج ,ژل افزایش قد در اصفهان , ژل افزایش قد در تبریز , ژل افزایش قد در شیراز , ژل افزایش قد در مشهد , خرید پد افزایش قد , فروشگاه افزایش قد

مرکز فروش دمنوش های انرژی زا مهرگیاه با طعمی دلچسب و خاص

فروشگاه دمنوش گوجی بری ۱۱۱ برندی نام آشنا در زمنیه تولید دمنوش های گیاهی و لاغری

گرمنوش آنادانا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *