شرایط و قیمت تور قلعه رودخان میلی تور

تور قلعه رودخان میلی تور برای سفر به فومن در استان گیلان برنامه ریزی شده است. تور قلعه رودخان میلی تور برای سلیقه های مختلف و با قیمت های متنوع است

معرفی و شرایط ثبت نام تور قلعه رودخان میلی تور

 

تور قلعه رودخان میلی تور یکی از پرطرفدارترین تورهای تیم ما به مقصد استان گیلان است که در فصول مختلف سال و برای سلیقه های متنوع برگزار می شود. در صورتی که تا به حال به فومن سفر نکرده اید، بهتر است برای روزهای آتی و تور سفر به قلعه رودخان با ما همراه شوید.

 

معرفی تور قلعه رودخان میلی تور

میلی تور برای تور قلعه رودخان از کرج و تهران در بازه های زمانی یک و دو روزه برنامه ریزی کرده، در نتیجه شما می توانید علاوه بر تعطیلات در آخر هفته ها هم به ما ملحق شوید. قیمت تور گیلان گردی قلعه رودخان بر اساس تعداد روزها و نوع وسیله حمل و نقل مشخص شده و در صورت تمایل گردشگران می تواند همراه با وعده های غذایی باشد. همیشه به خاطر داشته باشید که تورها و برنامه های میلی تور همراه با تور لیدر حرفه ای و کاربلد است و تور گردشگری به قلعه رودخان نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود.

ما در این برنامه به فومن در گیلان سفر کرده و علاوه بر طبیعت گردی و اندکی کوهنوردی سبک در ارتفاع، قلعه تاریخی قلعه رودخان را در دل جنگل های سرسبز و بهشتی شمال کشور بازدید خواهیم کرد. در واقع این برنامه علاوه بر جنبه طبیعت گردی، بعد تاریخی هم دارد و این خود یکی از دلایل محبوبیت تور گردشگری قلعه رودخان است.

 

منطقه فرهنگی، تاریخی قلعه رودخان

تور قلعه رودخان از تهران و کرج برای بازدید منطقه سرسبز و تاریخی قلعه رودخان در گیلان برنامه ریزی شده است. این قلعه تاریخی، میراث فرهنگی ارزشمندی برای گیلان و شمال کشور است که مدت ها یکی از دژهای نظامی، حکومتی اصلی شمال گیلان بود. تور داخلی قلعه رودخان شما را به گردش در قلعه ای دعوت می کند که مدت های طولانی مرکز حکومت فرمانروایان گیلان و یکی از بزرگترین و با عظمت ترین دژهای نظامی ایران بود. پیشینه این بنای باشکوه به زمان ساسانیان می رسد، ولی عمارت فعلی بر روی ویرانه های عصر ساسانی بنا شد و قدمت آن به زمان سلجوقیان می رسد تا اینکه در عصر اسماعیلیان به یکی از پایگاه های مبارزاتی تبدیل شد.

موقعیت جغرافیایی قلعه رودخان

برنامه تور مسافرتی قلعه رودخان برای سفر به ناحیه ای در ۲۰ کیلومتری جنوب غربی فومن است. مساحت این عمارت ۵۰٫۰۰۰ متر مربع است و ۶۰۰ متر ارتفاع دارد. با ثبت نام تور قلعه رودخان میلی تور شما در برنامه ای یک یا چند روزه بعد از فومن از روستاهای گشت، کردمحله، سیاه کش، شمس تالان، گوران پس، هولس کام، سیدآباد می گذرید تا به مقصد برسید. در حال حاضر این سایت برای انواع تور به قلعه رودخان آماده شده و شامل یک پارک جنگلی بزرگ با سنگ چین ها و مسیرهای شن ریزی شده است.

 

پیشینه قلعه رودخان

پیش از ثبت نام تور قلعه رودخان میلی تور بد نیست کمی درباره پیشینه آن بدانیم. تور طبیعت گردی قلعه رودخان برای رسیدن به منطقه ای بکر در طبیعت گیلان است که برای اولین بار در سال ۱۸۳۰ میلادی در نوشته های پژوهشگری لهستانی به نام الکساندر شودرکو خوچکو نامش به گوش رسید.

این قلعه که سال های سال مرکز حکمرانی حکام گیلانی بود از موقعیتی نظامی و سوق الجیشی برخوردار است. این عمارت باشکوه در قرن دهم و به دستور حسام الدین امیر دباج بن امیر علاء الدین اسحاقی مرمت شد و بعد از آن مدت ها با بان قلعه حسامی شناخته می شود. بد نیست که پیش از عزیمت به تور قلعه رودخان یک روزه یا چند روزه بدانید که این قلعه در کنار رودخانه بنا شده و به همین دلیل به نام های رودگان و روگان شناخته می شود و مردم تالش زبان نیز به آن قله رخون می گفتند. در اثر تغییرات زبانی به مرور قلعه مشهور فومن با نام قلعه رودخان شناخته شد.

مسیر طبیعت گردی قلعه

تور قلعه رودخان چند روزه برای سفر به عمارتی زیبا است که مسیر آن مملو از درختانی جنگلی و سر به فلک کشیده است. این دژ مستحکم تاریخی از سطح دریا ۶۰۰ متر ارتفاع دارد و در جوار رودخانه ای واقع شده که آب از جنوب به شمال جریان دارد. با توجه به فضای پارک جنگلی، تور برای قلعه رودخان میتواند طیف وسیعی از مردم را با سطوح آمادگی جسمانی مختلف به خود جلب کند. تنها باید در تور قلعه رودخان میلی تور کفش و لباس مناسب همراه داشته باشید.

 

شرایط و قیمت تور قلعه رودخان میلی تور

اگر برای رزرو تور قلعه رودخان برنامه دارید، بهتر است زودتر تصمیم بگیرید. تور های قلعه رودخان طرفداران زیادی دارد و ظرفیت ها خیلی سریع پر می شود. همچنین خوب است بدانید که قیمت تور قلعه رودخان بر اساس وسیله حمل و نقل، تعداد روزهای اقامت و وعده های غذایی برآورد می شود. معمولا قیمت تور یکروزه قلعه رودخان از دیگر برنامه ها کمتر است و همراه با حضور سرپرست و تور لیدر است. اگر هم می خواهید برای خرید تور قلعه رودخان اقدام کنید، حتما نکات زیر را مد نظر قرار دهید:

  • در تور قلعه رودخان میلی تور کفش و لباس مناسب فصل را فراموش نکنید
  • داروها و وسایل ضروری و شخصی را در تور یه روزه قلعه رودخان همراه بیاورید
  • در تور قلعه رودخان دو روزه حتما لباس اضافه همراه داشته و به تذکرات سرپرست برنامه توجه کنید
  • تور قلعه رودخان میلی تور با گروه همراه بوده و برای عکاسی در چشم اندازهای مورد علاقه و یا حتی دیگر موارد مهم با سرپرست هماهنگ باشید

بدون شک می دانید که اجرای هر برنامه و البته تور قلعه رودخان میلی تور  باید همراه با ایمنی و انسجام باشد، در نتیجه سر وقت حاضر شده و تا لحظه آخر در موارد مهم با تیم همراه شوید. تور قلعه رودخان در کرج و تهران با هماهنگی تیم میلی تور برگزار شده و بدون شک به خاطرات خوب شما تبدیل خواهد شد، پس با ما در گیلان گردی و تور قلعه رودخان چند روزه و یک روزه همراه باشید.

دیدگاه‌ها (۰)

*
*