ژل افزایش قد مردانه تهران ژل

ژل افزایش قد یکی از محصولات در گروه پزشکی است که این ژل افزایش قد برای بلند تر دیده شده قد بکار می رود. شما می توانید آن را در قسمت کفی کفش بکار ببرید.

ژل افزایش قد مردانه تهران ژل

آشنایی با ژل افزایش قد و خرید آن

امروزه یکی از راه های افزایش قد برای افرادی که دیگر فرصتی برای رشد ندارند، استفاده از وسایل جانبی است. یکی از این وسایل که کاملا بی ضرر و کارآمد بوده ژل بلندی قد نام دارد که در این مقاله به معرفی آن و خرید آن می پردازیم.

ژل بلندی قد

ژل افزایش قد محصولاتی هستند که از موادی مانند سیلیکون ساخته می شوند. این ژل ها که در واقع نقش یک لژ مخفی را دارند، با قرار گرفتن در قسمت کف کفش و یا کفی کفش، باعث می شوند تا به صورت مخفی و پنهان، قد شما بلندتر دیده شود

از جمله وِیژگی های این ژل طبی افزایش قد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • نحوه بکارگیری آسان به صورتی که گفته شد.
  • پنهان بودن و غیر قابل دید
  • عدم ایجاد حساسیت
  • عدم ایجاد عوارض جانبی
  • استفاده برای انواع کفش ها و سایز های مختلف
  • نرم بودن
  • استحکام بالا

شما می توانید با استفاده از ژل افزایش قد، در محدوده پنج پد یا پنج سانتی متر، قدتان بلندتر دیده شود. شما می توانید با اضافه کردن میزان لایه گذاری مناسب بر روی کفی های کفش، یک تا پنج سانتی متر قدتان را زیادتر کنید.  ژل های افزایش قد باید طوری طراحی شوند تا با قرار گرفتن در داخل کفش، سلامت شما را به خطر ننداخته و باعث عوارض جانبی مانند حساسیت های پوستی و … نشوند.

خرید ژل افزایش قد

در خرید ژل افزایش قد بهتر است از مراکز معتبر نظیر ژل طبی افزایش قد در داروخانه ها، فروشگاه های اینترنتی معتبر و … این ژل ها را خریداری نمایید. ژل های افزایش قد تقلبی نیز در بازار وجود دارند که ابتدا بهتر است در مورد برند های معتبر این ژل در اینترنت تحقیق کرده، سپس این محصولات را از مراکز معتبر خریداری نمایید. ژل های افزایش قد تقلبی، جنس بی کیفیت و عمر کوتاه تری دارند.

ژل های بی کیفیت از مواد درجه دو یا سه به پایین ساخته می شوند و می توانند در صورت انتخاب غلط، به کمر و ستون های فقرات شما آسیب وارد نمایند. این ژل های بی کیفیت بو های بدی در حین استفاده از آنها، از خود تولید می کنند. یکی از برند های خوب در عرصه ی تولید ژل افزایش قد، برند بیتال می باشد که از جمله ویژگی های آن می توان به استفاده از مواد سیلیکونی با کیفیت، نرمی و خم پذیری راحت تر و عدم ایجاد عوارض با استفاده از آن اشاره نمود.

از جمله دیگر ویژگی های ژل افزایش قد اورجینال عبارتند از:

  • رنگ شفاف
  • افزایش قد تا بیش از سه سانتی متر
  • عدم وجود فرورفتگی

این ژل در تعداد ۴ تا بیشتر از آن در بسته های خاص خود عرضه می شوند.

ژل افزایش دهنده ی قد , ژل افزایش قد سیلکونی , خرید پاشنه افزایش قد , کفی ژله ای کفش , خرید ژل افزایش قد ارزان , ژل بلند قدی ,لژهای افزایش قد , ژل طبی افزایش قد در داروخانه ها , پد افزایش قد داخل کفش , ژل افزایش قد در کرج

مرکز فروش انواع قهوه سبز لاغری برند پاپران در بسته بندی جدید

قهوه سبز لاغری ریو محصولی متفاوت برای کاهش وزن سریع شما

برای لاغری و کاهش وزن می توایند از محصولات قهوه سبز لارغی سهله در دو مدل استفاده نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *